22 komentářů
 1. Marie Valihrachová
  Úno, 7, 2017

  Není mi jedno, že je ubližováno malým dětem, že jsou týrány a že jsou nuceny odejít od rodičů z důvodu války. To je další #nenimitojedno

 2. Aneta Vaňková
  Úno, 1, 2017

  Není mi jedno, že byla je a bude pořád na školách šikana, že lidé pořád a stále znečišťují zemi, že je veliká nezaměstnanost, že někteří lidé jsou hladoví atd. Je toho tolik že bych to tady asi vyjmenovat nedokázala. Pro mě je hlavní šikana protože se v naší třídě řešila už dvakrát.

 3. Michaela N.
  Úno, 1, 2017

  Není mi jedno, že se lidstvo celkově samo řítí do záhuby a lidé, kteří by s tím mohli něco dělat se raději ženou za penězi a dělají, že nic nevidí. Většina lidí myslí pouze na sebe, hledají stále více rozdílů mezi jednotlivci než aby hledali spojitosti, ze všeho na světě je dnes pouze byznys včetně zdraví, sportu atd. Každý se žene za hmotnými věcmi a jsou plni negativity!!!

 4. Veronika
  Led, 30, 2017

  Není mi jedno, že spoustě lidem, kteří by mohli udělat něco pro druhé, je to jedno.

 5. Lexy
  Pro, 24, 2016

  #nenimitojedno že se lidé chovají povrchně například k lidem bez domova chápu to tak že se to může komukoliv stát že se dostane na ulici přijde o práci byt ze dna je těžké se dostat nahoru ale na druhou stranu by se také mohli trochu snažit… Mně osobně je těch lidí líto…nedávno jsem potkala jednoho v metru a místo toho abych nadávala jsem mu nedala peníze ale jen trochu potlucene jablko… A překvapilo mě to že se rozdělil se svýma dvěma psy.

 6. Bára Otradovcová
  Pro, 16, 2016

  #nenimitojedno že se zabíjejí a týrají zvířata.

 7. Sára
  Lis, 18, 2016

  Není mi jedno, že 80% populace mluví vulgárně.

 8. Nikol
  Lis, 5, 2016

  #nenimitojedno , není mi jedno, že všichni odsuzují lidi podle barvy pleti, národnosti, sexuálního života, stylu oblékání, líčení a mluvy kterou mají. Není mi jedno, že všichni všechny pomlouvají za zády a všechny problémy co s ním mají nemají ani kuráž říct jim to do očí, není mi jedno že slíbili dálnice, není mi jedno, že slíbili lepší Česko, které teď akorát rozprodávají a peníze tečou politikům na jejich dovolené na Bahamy apod…Není mi jedno že se lidi stávají hloupějšími, sobeckými a arogantnějšími, není mi jedno, že dnes se člověk stává oblíbeným pokud má iphone 6 a víš…., není mi jedno, že dnes všechny zajímá snapchat, instagram a další sociální sítě než aby se zajímali o to jak mordují naší planetu, nejen kvůli tomu aby dámičky měli nejlepší kosmetiku ale i ve spotřebě hliníkových energetických drinků….(Výroba hliníků je velmi náročná a škodí prostředí)

  • Agata
   Pro, 13, 2016

   Není mi jedno ze existují množírny psů

 9. Sebby
  Lis, 4, 2016

  Není mi jedno, že si lidé nejsou rovni. Není mi jedno, že se lidi nechají ovládnout negativními emocemi a hněvem. Není mi jedno, když romské děti nedostanou spravedlivou šanci na život ve společnosti, když děti z chudých rodin nemohou uskutečnit své sny a ambice. Není mi jedno, že jsou LGBTQ děti nuceny žít skrytě a s přetvářkou, jinak riskují odcizení od přátel, komunity i rodiny. Není mi to jedno.

 10. Markéta
  Říj, 23, 2016

  A víte co mi ještě není jedno? Není mi jedno, že lidé zneužívají sociálních dávek!

 11. Markéta
  Říj, 19, 2016

  Krásný večer přeji. Není mi jedno mnoho věcí. Tak například.: Není mi jedno, že lidé znečišťují planetu vším možným, není mi jedno, že i když mají koš od sebe ani ne metr, tak házejí odpadky na zem. Není mi jedno, že lidé většinu problémů řeší válkami a násilím. Není mi jedno, že ve školách většina učitelů nerespektuje a nedává prostor názorům svých žáků a snaží se je přesvědčit o tom, že jen jejich názor je správný. Není mi jedno, že se nás škola a společnost snaží vychovávat jako jedno velké, stejně myslící a snadno ovlivnitelné stádo a když má někdo jiný názor, chová se jinak, myslí jinak a vypadá jinak než ostatní tak je podle většiny špatný. Není mi jedno, že většina žáků nerespektuje své učitele a dělají si v hodinách co chtějí a na své kantory jsou až nehorázně drzí. Není mi jedno, že lidé hází všechny romy, uprchlíky a další skupiny lidí do jednoho pytle a soudí ostatní aniž by o nich něco věděli. Není mi jedno, že valná většina nejen mládeže ale i dospělých nedělá nic jiného než kouká do mobilů, tabletů a počítačů a kontrolují facebook, instagram, snapchat a další sociální sítě. Není mi jedno, že do sebe všichni cpeme geneticky modifikované a chemicky upravované potraviny. Není mi jedno, že lidé kácejí deštné pralesy, lesy a připravují tím zvěř o jejich přirozené prostředí a zvířata tím vymírají. Není mi jedno, že lidé zavírají zvěř do klecí v zoologických zahradách a lidé se tam na ně chodí koukat jak trpí uneseni a uvězněni v NEpřirozeném prostředí. A tak dále a tak dále. Mohla bych ještě pokračovat, ale už tak je to dost dlouhé. 😉

 12. majkamaja
  Říj, 12, 2016

  Není mi jedno, že je v Česku plno vybydlených domů a tisíce bezdomovců. Na uprchlíky se dávají milióny korun, na těžší dětské pacienty se sbírají víčka.

 13. Giuru
  Zář, 28, 2016

  Vadí mi, že se tu vede dlouhá nenávist k homosexuálním párům. jsou to lidi. A je to příroda!

 14. Kliment Jan
  Zář, 7, 2016

  #nenimitojedno že lidi odsuzují lidi jenom kvůli barvy pleti, národnosti a sexuálního života. Myslím si, že každý je rovnocenný. To je můj názor.

 15. Petra
  Srp, 9, 2016

  #nenimitojedno vadí mi že spousta lidí když jde po ulici, jede autem, jede na kole atd. tak je smutný, nebo se tváří , tak jak se tváří..chtěla bych aby se to změnilo. A to tak aby se na sebe lidi usmívali.Protože to je to nejlevnější, co komu můžete dát, a přesto to tak moc potěší. A je to věc, který každý z nás může ovlivnit. USMÍVEJTE SE.

 16. Jirina
  Čvc, 4, 2016

  Vadí mi, že politici se nezajímají o stav naší země, o to jak jí rozvíjet, a jenom se hádají a přemýšlí, jak urvat něco jen pro sebe!

 17. Naďa
  Čvn, 16, 2016

  Není mi jedno, jak jsou všichni lhostejní a starají se jen o sebe. Kéž by tento projekt něco změnil…

 18. Marek Kremlička
  Čvn, 14, 2016

  nejvíc mě vadí hrozně moc žebrajících lidí na ulici, přeci pokud to nejsou uplne handicapovany lide tak si vzdycky nejakou praci muzou najit ne?

 19. Magdalena Kudlickova
  Čvn, 4, 2016

  Neni mi jedno ze stari lide ,kteri cely zivot makali nemaji na leky a na jidlo meli by mit leky zdarma

  • Jirka
   Čvn, 7, 2016

   Musím Vám dát za pravdu

 20. Vojtěch Rálek
  Čvn, 2, 2016

  Kampaň „Není mi to jedno“ se právě narodila. Všechno nejlepší do života! Ať je dlouhý a plodný!